Pochwal się swoją gminą! Weź udział w konkursie Gmina na 6!

Czytaj dalej
BR

Pochwal się swoją gminą! Weź udział w konkursie Gmina na 6!

BR

„Dziennik Łódzki” przedstawia ofertę promocji inwestycji gminnych w II edycji konkursu dla samorządów „Gmina na 6”.

Celem Konkursu jest wyłonienie i wypromowanie najbardziej interesujących inwestycji gminnych województwa łódzkiego zrealizowanych w ostatnich latach.

Konkurs ma promować gminy, pokazywać ich wkład i zaangażowanie w dobro ich małych ojczyzn, informować, co gminy robią dla swoich mieszkańców, inwestorów, turystów.

Zwycięską inwestycję gminną, spośród trzech nominowanych, wybiera Kapituła Konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki, który odbędzie się 24 września 2018 r. w Łodzi w Hotelu Ambasador. Podczas Kongresu zostanie również rozstrzygnięty Konkurs „Najlepsza Biogmina Województwa Łódzkiego” organizowany przez Województwo Łódzkie.

W ramach świadczeń dla Gminy zapewnimy promocję wizerunku Państwa firmy na wielu nośnikach – w gazecie i internecie. Obecność w konkursie zapewni prestiż i utrwalenie świadomości marki wśród dużej grupy czytelników „Dziennika Łódzkiego” oraz portalu dzienniklodzki.pl oraz naszemiasto.pl

OFERTA DLA GMINY

1. Informacje o trzech inwestycjach gminnych zgłoszonych do konkursu:
miejsce

• piątkowe tygodniki ukazujące się na terenie gminy, dodatki do „Dziennika Łódzkiego”
• lokalne strony www. naszemiasto.pl

wielkość reklam – cała strona promująca zgłoszone do konkursu inwestycje. Przewidziane są trzy prezentacje całostronicowe, po jednej dla poszczególnych zgłoszonych inwestycji

termin zamieszczenia materiałów

• w tygodniku oraz w internecie w uzgodnionych terminach, nie później niż do dnia 15.09.2018r.

2. Nakręcenie filmu metodą 360 stopni, dotyczącego jednej z trzech inwestycji zgłoszonej do konkursu i zamieszczenie go na stronach dzienniklodzki.pl, naszemiasto.pl. Film zostanie nagrany przez Organizatora i będzie przekazany do dyspozycji Gminy wraz z prawami autorskimi.

3. Zwycięskie inwestycje zostaną nagrodzone statuetkami Dziennika Łódzkiego oraz otrzymają miano Inwestycji roku Gminy XXX w konkursie „Gmina na szóstkę”

4. Nagrodzona inwestycja gminna zostanie zaprezentowana na łamach tygodnika w dniu 28 września w formacie ½ str.

cena netto : 4300 zł

Zobacz całą ofertę

BR

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.