Wioletta Mordasiewicz

Podczas budowy ronda pojawiły się trudności. Dołożyli wykonawcy jeszcze jeden miesiąc

Całe nowo wybudowane rondo u zbiegu ulic Gdańskiej, Gdyńskiej, Wiśniowej, Morskiej i Szosy Maszewskiej jest przejezdne. Roboty wykończeniowe toczą się Fot. Wioletta Mordasiewicz Całe nowo wybudowane rondo u zbiegu ulic Gdańskiej, Gdyńskiej, Wiśniowej, Morskiej i Szosy Maszewskiej jest przejezdne. Roboty wykończeniowe toczą się jeszcze w jego pobliżu. Ekipy kończą chodniki i krawężniki, pozostanie oznakowanie drogi
Wioletta Mordasiewicz

Nie zostało oddane na czas rondo, które budowane jest u zbiegu ulic Gdańskiej, Gdyńskiej, Wiśniowej, Morskiej i Szosy Maszewskiej w Stargardzie. Miało być gotowe z końcem października.

Nie ma już tak dużych utrudnień, jakich kierowcy doświadczyli, jadąc przebudowywaną trasą, jeszcze kilka tygodni temu. Roboty przy skrzyżowaniu nadal się toczą. Ale jest ono przejezdne.

- W tym tygodniu na rondzie była kończona warstwa ścieralna nawierzchni - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie, która jest inwestorem przedsięwzięcia. - Jej wykonanie oznacza zakończenie robót zasadniczych. Do realizacji pozostaną jeszcze prace wykończeniowe, takie jak oznakowanie, nasadzenia, dokończenie ciągów pieszo - rowerowych. Prace te powinny się zakończyć do końca listopada.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wioletta Mordasiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.