Agata Flak

Podejrzany o brutalne pobicie „Cyklop” już w Polsce. Wkrótce zajmie się nim prokurator

Krzysztof Rutkowski na jednej z konferencji prasowych mówił o zatrzymaniu Cyklopa Fot. K.Kapica Krzysztof Rutkowski na jednej z konferencji prasowych mówił o zatrzymaniu Cyklopa
Agata Flak

Jeszcze w tym tygodniu 37-letni mężczyzna o pseudonimie Cyklop, zostanie przewieziony z warszawskiego aresztu śledczego do jednego z więzień w regionie. Mężczyzna podejrzany jest o brutalne pobicie Michała Juchy.

"Cyklop" w czwartek wieczorem został przekonwojowany do Polski. Po dwóch latach poszukiwań został zatrzymany w hrabstwie Kent niedaleko Londynu. Ściągnięcie 37-latka do kraju trwało ponad miesiąc.

- Podejrzany po sprowadzeniu do kraju został osadzony w jednym z warszawskich aresztów śledczych. W tym tygodniu zostanie przetransportowany do jednego z podkarpackich zakładów karnych. Termin transportu oraz miejsce osadzenia regulują wewnętrzne przepisy policji oraz Służby Więziennej - informuje prokurator Agnieszka Kaczorowska z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

"Michał Jucha przez kilka miesięcy był sparaliżowany. Musiał na nowo uczyć się mówić. Do ślubu, który miał się odbyć 14 sierpnia 2016 roku, nie doszło, a związek Michała się rozpadł. "

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Flak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.