Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Czytaj dalej
PK

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

PK

Dzisiejszy rynek pracy oferuje bardzo bogatą paletę możliwości dla poszukujących pracy lub myślących o jej zmianie. Firmy prześcigają się w jakości i liczbie propozycji, które mogą zaprezentować w ramach prowadzonych rekrutacji. Podlaskie Targi Pracy, organizowane przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną, oferują zainteresowanym bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami. Koniecznie trzeba więc odwiedzić Atrium Biała w pierwszy weekend kwietnia.

Już 1 i 2 kwietnia największe centrum handlowe w Białymstoku będzie gościć najlepsze i najszybciej rozwijające się firmy z sektorów produkcji i usług. To one prowadzą szeroką rekrutację pracowników na różne stanowiska w działach produkcji, logistyki, obsługi klienta, handlowych czy administracji.

Nasze Targi dają umożliwiają wszystkim odwiedzającym na pierwszy kontakt z największymi firmami. To okazja, by dowiedzieć się więcej o firmach, wolnych wakatach, charakterze pracy i warunkach zatrudnienia, począwszy od typu umowy po dodatkowe benefity pracownicze.

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Atutem wydarzenia jest z pewnością jego umiejscowienie w najpopularniejszym centrum handlowym w Białymstoku, bo ułatwia połączenie poszukiwania pracy z zakupami. W nadchodzących dniach będziemy informować o firmach, które będzie można spotkać na wydarzeniu.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy w pierwszy weekend kwietnia.
Może tym razem zakończy się nie tylko udanymi zakupami, ale również początkiem nowego otwarcia i rozpoczęciem wymarzonej pracy? 😃😃😃

Partnerem Strategicznym Targów jest firma ChM Sp. z o.o. z Lewickich, projektująca i produkująca systemowe rozwiązania dla traumatologii i ortopedii we współpracy ze specjalistami medycznymi na całym świecie.

WIĘCEJ O FIRMACH, KTÓRE SPOTKASZ NA TARGACHPośród firmy, które będzie można spotkać na targach są:

Zapraszamy firmy do pokazania się na targach

Jest jeszcze możliwość zaprezentowania na Podlaskich Targach Pracy swojej oferty zatrudnienia przez działające na Podlasiu firmy.
Niewątpliwe korzyści dla wystawców to wykorzystanie wzmożonego ruchu związanego z weekendem w centrum handlowym, obecność w bardzo szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej prowadzonej organizatora i możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami. Wystawca buduje swój wizerunek pośród tysięcy internautów i czytelników gazet, ale i ma szansę na zebranie zgłoszeń rekrutacyjnych i kontaktów na samych targach, także po ich zakończeniu.

Zachęcamy do poznania naszej oferty wystawienniczej i promocji imprezy. Wystarczy:

Zapraszamy do udziału w PODLASKICH TARGACH PRACY 1 i 2 kwietnia. Państwa firmy nie może na nich zabraknąć!

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października
PK

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.