Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Czytaj dalej
Magda Ciasnowska

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Magda Ciasnowska

Przed nami kolejna odsłona organizowanych przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną. Wciąż czekamy na firmy, zainteresowane pozyskaniem nowych pracowników.

Już w połowie października w Atrium Biała, największym centrum handlowym w Białymstoku, pojawią się najlepsze i najszybciej rozwijające się, działające w województwie podlaskim firmy, zarówno z sektorów produkcji, jak i usług.
W parze z szybkim rozwojem, często idzie konieczność zwiększenia zespołu. Dlatego też wiele z nich prowadzi szeroką rekrutację pracowników na różne stanowiska. Rąk do pracy brakuje w działach produkcji, logistyki i handlu. Potrzebne są osoby do obsługi klienta czy administracji. Podlascy pracodawcy szukają zarówno pracowników wykwalifikowanych, jak również takich, którzy dopiero zdobywają doświadczenie na rynku pracy. Czekają na osoby zamierzające zmienić pracę lub takie, które dotychczas nie pracowały. Często mile widziani są też studenci lub uczniowie ostatnich klas szkół średnich.

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Sposobów dotarcia do potencjalnych pracowników jest wiele. Firmy o rekrutacji informują poprzez ogłoszenia zamieszczane na stronach internetowych lub gazetach. Niektóre oferty trafiają urzędów pracy. Dobrym sposobem jest też uczestnictwo w targach pracy. To prosta i sprawdzona metoda na dotarcie do osób poszukujących zatrudnienia i idealna okazja na odpowiednie zaprezentowanie profilu swojej firmy oraz aktualnych wymagań rekrutacyjnych.

Tego typu wydarzenie Kurier Poranny i Gazeta Współczesna organizują ją po raz kolejny. Inicjatywa za każdym cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Do tego, wiele spotkań, które bez targów nie doszły by do skutku, zaowocowało pożądaną przez jedynych i drugich umową.

Zapewne nie inaczej będzie i tym razem. Odwiedzający październikowe targi będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o obecnych na nich firmach. Zostaną poinformowania o wolnych wakatach, charakterze pracy oraz o warunkach zatrudnienia, począwszy od typu umowy, po dodatkowe benefity pracownicze.

Wśród firmy, które już zapowiedziały swoją obecność na Podlaskich Targach Pracy, znalazły się między innymi:

WIĘCEJ O FIRMACH, KTÓRE SPOTKASZ NA TARGACH


Podlaskie Targi Pracy będzie można odwiedzić przez dwa dni. Odbędą się w piątek i sobotę (14-15 października). Pracodawcy będą czekać na potencjalnych pracowników w godzinach 12.00-18.00.

Wybór terminu nie jest przypadkowy. W końcu to właśnie w weekend najwięcej osób spędza czas na zakupach. Ruch w Atrium Biała będzie więc znacznie większy niż w tygodniu, a co za tym idzie, więcej osób będzie miało szansę zapoznać się z ofertami firm. Być może niektórzy zwykłe zakupy zakończą początkiem przygody w nowej wymarzonej pracy.

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października

Zapraszamy firmy do pokazania się na targach

Działające w Podlaskiem firmy wciąż mają szansę na dołączenie do tego grona, zaprezentowanie podczas wydarzenia swojej oferty zatrudnienia oraz zebranie pokaźnej liczby cv.

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy są zainteresowani poznaniem naszej oferty wystawienniczej. Wystarczy:

Podlaskie Targi Pracy. Bądź koniecznie w Atrium Biała 14-15 października
Magda Ciasnowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.