Materiał informacyjny

Połączenie energooszczędności i natury w jednym budownictwie

Połączenie energooszczędności i natury w jednym budownictwie
Materiał informacyjny

Poznaj inwestycję firmy Asko - Ciepła 38

Firma Asko posiada wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami zakończonymi sukcesem. W ostatnim czasie powstała kolejna inwestycja, która znacznie różni się od tych, które możemy spotkać w naszej okolicy.

Energooszczędna inwestycja

W dzisiejszych czasach energooszczędna inwestycja to coś, co rozchodzi się jak świeże bułeczki. Nie da się ukryć, że ceny za energię rosną wraz z inflacją, co powoduje wzrost wydatków związanych z gospodarstwem domowym. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć budynek, który będzie energooszczędny. Na dachu inwestycji zostały zainstalowane panele fotowoltaiczne, które są źródłem energii odnawialnej pozyskiwanej z promieni słonecznych. Sprawiają, że oszczędzamy pieniądze i jednocześnie jesteśmy niezależni energetycznie, co naszym zdaniem jest dużą zaletą. Montaż paneli fotowoltaicznych dodatkowo znacznie podniósł całą wartość budynku. W całym obiekcie zostało również zamontowane oświetlenie energooszczędne, aby zminimalizować rachunki utrzymania całej inwestycji. Podążając za najnowszą technologią, przystosowaliśmy miejsca postojowe do ładowania samochodów elektrycznych.

Nie da się ukryć, że kolejnym atutem inwestycji jest zielony dach! To zupełnie inna forma zagospodarowania powierzchni dachowej. Po co właściwie został on zaprojektowany? Zielony dach to sposób na naturalne oczyszczenie powietrza z toksyn, pyłu i innych zanieczyszczeń znajdujących się w miejskim powietrzu. Taka forma zagospodarowania daje również większe zabezpieczenie akustyczne i termiczne dla naszego budynku, ale przede wszystkim jest to rewelacyjna forma krajobrazowa i wypoczynkowa. Piękny widok i otoczenie pełne zieleni. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Dogodności, które czekają na przyszłych mieszkańców

Inwestycja składa się z 6/7 piętrowego budynku. Cała nieruchomość została zaprojektowana bazując na nowoczesnym standardzie, co widać na pierwszy rzut oka. Aby spełnić oczekiwania zmotoryzowanych mieszkańców, został stworzony garaż dwupoziomowy, wraz z miejscami do ładowania elektrycznych pojazdów. Krocząc ku lepszemu komfortowi, do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, która idealnie sprawdzi się do przechowywania różnorodnych rzeczy. Chyba każdy z nas chciałby mieć w swoim mieszkaniu ciszę i spokój. Zatem, aby sprostać tym oczekiwaniom, zostały zamontowane ciche windy, które nie będą zakłócały naszej codziennej harmonii.

Osiedle jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Zostanie stworzony plac zabaw, który jest całkowicie bezpieczny i przeznaczony do zabawy dla pociech w każdym wieku. Podczas opieki nad dzieckiem rodzice będą mogli skorzystać z wielu ławek i podziwiać zieloną okolicę osiedla. Do atutów osiedla możemy również zaliczyć lokalizację. Jest to niemalże ścisłe centrum miasta Białystok. Dookoła możemy znaleźć wiele sklepów, aptek, szkół i innych placówek. Komunikacja w tej części miasta jest bardzo rozwinięta, co sprawi, że nawet osoby niezmotoryzowane są w stanie z wielką łatwością dostać się w każde miejsce na mapie Białegostoku.

Marzy Ci się spokojna okolica, pełna zieleni? Budynek energooszczędny, w którym jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze? Osiedle Ciepła 38 została stworzona z myślą o Tobie. Odwiedź stronę Asko i zapoznaj się z ofertami nieruchomości.

O firmie

Firma rozwija swoją działalność od roku 2005, natomiast z branżą budowlaną związana jest od 20 lat. Ma to znaczny wpływ na podejmowane przez nich decyzje, dzięki czemu firma prężnie się rozwija. Asko zajmuje się kompleksowym tworzeniem osiedli mieszkaniowych od A do Z, a także realizacją obiektów komercyjnych. Wykorzystuje materiały wysokiej jakości, które wpływają na doskonały komfort, trwałość oraz jakość nieruchomości. Firma posiada kompleksową gamę usług, dzięki czemu poczujemy się dopieszczeni oraz docenieni. Cieszy się zaufaniem wielu osób, dzięki czemu mamy gwarancję rzetelności i jakości usług firmy Asko.

KONTAKT
ul. Brukowa 28 lok. 1
15-889 Białystok

Numer telefonu:
85 749 60 20

Email:
[email protected]

Godziny pracy:
8.30 – 16.30 pn. - pt.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.