Wojciech Mąka

Policjanci kradli lewe perfumy? W areszcie już nie siedzą...

Zdjęcie z zatrzymania przez CBŚP członka gangu podrabiającego perfumy i markową odzież. Podczas zabezpieczania przez CBŚP magazynów spora część lewych Fot. Materiały CBŚP Zdjęcie z zatrzymania przez CBŚP członka gangu podrabiającego perfumy i markową odzież. Podczas zabezpieczania przez CBŚP magazynów spora część lewych towarów, będących dowodami rzeczowymi,... zniknęła
Wojciech Mąka

Bydgoska Prokuratura Okręgowa rozpracowuje sprawę policjantów z CBŚP, którzy zimą po nalocie mieli z magazynu zabierać, m.in., lewe perfumy i... torebki.

To była akcja głośna na cały kraj. Ponad 10 tysięcy litrów - inaczej to ok. 10 ton - podróbek markowych perfum znaleźli policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji i celnicy z Warszawy w nielegalnej rozlewni kosmetyków.

Jej likwidacja - oraz kilku innych magazynów w kraju - była jedną z największych takich akcji w historii. Policjanci z CBŚP dwukrotnie dokonywali zatrzymań w grudniu ub. roku i dwa miesiące później - w lutym br.

Przeczytaj:

 • Sprawę przekazano Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy, by uniknąć podejrzeń o stronniczość. Sprawdzamy na jakim etapie jest śledztwo.
 • Co grozi policjantom?
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Wojciech Mąka

Zajmuję się szeroko pojętą tematyką sądowa i policyjną - od relacjonowania procesów po sprawy kryminalne . Nie stronię także od opisywania spraw związanych z samorządem - zwłaszcza w kontrowersyjnych aspektach. Prywatnie jestem miłośnikiem historii II wojny światowej na jej europejskich teatrach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.