Policjanci: W tej pracy przydają się mocne nerwy

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Izabela Krzewska

Policjanci: W tej pracy przydają się mocne nerwy

Izabela Krzewska

Policjanci z dwóch białostockich patroli zajęli drużynowo 2. miejsce w kraju na tegorocznym turnieju „Patrol Roku 2018”. To ogromny sukces, który jest i pana udziałem.

Starszy posterunkowy Grzegorz Kulesza: Z kolegą st. post. Karolem Szadowskim przeszliśmy eliminacje wojewódzkie, a potem pojechaliśmy na mistrzostwa Polski. Nasi koledzy z tego samego Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wygrali te zawody. My w klasyfikacji generalnej byliśmy na 6. miejscu. Biorąc jednak pod uwagę mój krótki staż w policji (2 lata) i fakt, że to moje pierwsze takie zawody, uważam, że to i tak duże osiągniecie.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.