Sławomir Skomra

Policjant chował się podczas napadu na Żabkę. Dziewulski pyta hejterów: - Miałeś kiedyś serce w d... ze strachu?

Policjant chował się podczas napadu na Żabkę. Dziewulski pyta hejterów: - Miałeś kiedyś serce w d... ze strachu? Fot. kadr z monitoringu
Sławomir Skomra

Ten filmik obiegł wszystkie media: funkcjonariusz CBŚP podczas napadu na sklep schował się za skrzynkami. Zalała go fala hejtu. Doświadczony policjant jasno: Może go oceniać tylko ten, kto był kiedyś w takiej sytuacji.

„On się wcale nie bał, on po prostu jest ostrożny i zdecydowanie nieśmiały do dziewczyn”. „No to już chyba taki pracownik do emerytury nie wyjdzie z archiwum”. „Kulson usiadł za półką z chipsami.” To te łagodniejsze komentarze internetowe dotyczące funkcjonariusza lubelskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, który akurat był w sklepie Żabka przy ul. Szafiowej podczas napadu.

Po emisji w internecie zaroiło się od komentarzy wyśmiewających policjanta. „Mam nadzieje że go zwolnią i przestaniemy płacić ogromne pieniądze temu bumelantowi co tylko wypłatę potrafi brać, widać że nie nadaje się do tej pracy”. - to jeden z nich. Szczegóły w artykule.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Skomra

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.