Polityk też człowiek? Komentarz Tomasza Mikulicza dotyczący egzaminu dla taksówkarzy

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

Polityk też człowiek? Komentarz Tomasza Mikulicza dotyczący egzaminu dla taksówkarzy

Tomasz Mikulicz

Politykom zawsze trudno przyznać się do błędu. Nie przypominam sobie, by ktokolwiek zwołał konferencję prasową i powiedział: Faktycznie daliśmy ciała. Będziemy to naprawiać.

Czytający te słowa polityk pomyśli, że nigdy tego nie zrobi bo „to nie honor”. I trzeba ciągle mówić, że „my zawsze mamy rację”. Otóż nie, kochani politycy! Przyznając się do błędów pokazalibyście, że też jesteście ludźmi. A tak idziecie w zaparte rozśmieszając tym opinię publiczną.

Tak jest np. w sprawie taksówkarzy. Radni PiS dopiero po naszym artykule postanowili im pomóc. Choć oczywiście twierdzą co innego. Że od początku popierali taksówkarzy. Że od lutego pracowali nad zmianą uchwały.

Chciałoby się rzec: „Nie ze mną te numery, Brunner”. Bo i stawka większa jest niż życie. To zbliżające się wybory!

Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.