Pomóżmy małemu Filipowi. W poniedziałek w Łapach odbędzie się koncert charytatywny "Pomóżmy Filipkowi". Zobacz program

Czytaj dalej
Julita Januszkiewicz

Pomóżmy małemu Filipowi. W poniedziałek w Łapach odbędzie się koncert charytatywny "Pomóżmy Filipkowi". Zobacz program

Julita Januszkiewicz

W poniedziałek na placu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Łapach odbędzie się festyn charytatywny "Pomóżmy Filipkowi".

Kiedy dowiedziałam się, że odbędzie się ten festyn, bardzo się wzruszyłam. Jestem bardzo zadowolona. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w pomoc nam - mówi Magdalena Choińska, mama Filipka. Chłopiec ma 9 lat. Nie chodzi samodzielnie. Porusza się na wózku inwalidzkim. Filip ma rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, niedowład kończyn dolnych , pęcherz neurogenny a także padaczkę.

- Jedyną formą leczenia jest rehabilitacja. Ale jej koszty są wysokie - przyznaje pani Magdalena.

Dlatego Hubert Łapiński, młody łapianin, wpadł na pomysł zorganizowania festynu charytatywnego pod hasłem "Pomóżmy dla Filipka". Impreza odbędzie się już w najbliższy poniedziałek na placu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Łapach. Start godzina 15.

Będą m.in. koncerty muzyczne, atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy, aukcje prac plastycznych dzieci z Przedszkola nr 2 w Łapach. Zagra m.in. zespół Jorrgus.

Będzie też można wylicytować coś wyjątkowego, np piękną filiżankę podarowaną przez premiera RP oraz rękawicę, którą przekazał Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich, oryginalną koszulkę FC Barcelony, a także weekend w Hotelu Bachledówka w Zakopanem. I wiele innych wartościowych rzeczy.

Wpływy z ich licytacji zostaną przekazane na leczenie Filipka.

To już drugi festyn charytatywny, który odbędzie się z inicjatywy Huberta Łapińskiego. Rok temu na leczenie poważnie chorego Frania udało się zebrać ok. 19 tys. zł.

Przeczytaj koniecznie: Pomóżmy małemu Franusiowi uśmiechnąć się do taty. W niedzielę w Łapach odbędzie się festyn "Gramy dla Frania"

Zobacz też Hubert Łapiński: Pomóżmy małemu Franusiowi uśmiechnąć się do taty

Julita Januszkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.