Posłowie na półmetku. Sejmowym

Czytaj dalej
Fot. Karolina Misztal
Marta Gawina

Posłowie na półmetku. Sejmowym

Marta Gawina

Najbardziej wyróżniają się dwaj reprezentanci Podlasia: Jurgiel i Zieliński. Ze względu na funkcje. Najwięcej intepelacji złożył Adam Andruszkiewicz, na mównicy najczęściej pojawiał się poseł Baszko.

Jakich znam podlaskich posłów? Krzysztof Jurgiel, Dariusz Piontkowski, Krzysztof Truskolaski, Bernadeta Krynicka, Jarosław Zieliński, Adam Andruszkiewicz, Robert Tyszkiewicz, Jacek Żalek i były marszałek. Nazwiska nie pamiętam - wymienia Anna Myśliwska z Białegostoku. Jej znajomość sejmowej reprezentacji Podlaskiego i tak robi wrażenie. Bo choć jesteśmy na półmetku obecnej kadencji parlamentu, a posłów mamy 14, to nie wszystkim udało przebić do ogólnej świadomości.

W artykule przeczytasz o najbardziej widocznych reprezentantach Podlaskiego.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.