Potworne męki kierowców na ulicy Grunwaldzkiej

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Potworne męki kierowców na ulicy Grunwaldzkiej

Sławomir Bobbe

Jeszcze ponad rok potrwają utrudnienia w ciągu remontowanej ulicy Grunwaldzkiej. Tyle, że kierowcy mają dość już teraz, a część z nich woli nadłożyć drogi i wybrać alternatywne połączenia niż stać w gigantycznych korkach.

- Dobrze, że są wakacje i ruch jest mniejszy. Ale jak we wrześniu dzieciaki wrócą do szkół, a w październiku zjadą studenci nie chcę myśleć, co tu się będzie działo - komentuje nasz Czytelnik z Osowej Góry. - Jazda Grunwaldzką to zawsze pół godziny „do tyłu”, po rozpoczęciu remontów jest jeszcze gorzej. Gdy ruch wróci do normalności, stracimy tu chyba godzinę.

- Jazda Grunwaldzką to zawsze pół godziny „do tyłu”, po rozpoczęciu remontów jest jeszcze gorzej. Gdy ruch wróci do normalności, stracimy tu chyba godzinę - Czytelnik.

Do remontu rozkopanej z każdej strony drogi „dorzucili się” jeszcze inni inwestorzy - oni kładą kable, ciepłociągi i światłowody - wykorzystując okazję, że droga i tak jest remontowana. Dopóki nie skończą - prace drogowe nie będą mogły ruszyć pełną parą.

w dalszej części artykułu:

 • Co szczególnie przeszkadza kierowcom i mieszkańcom Osowej Góry?
 • Do kiedy potrwa budowa Grunwaldzkiej?
 • Co zmieni się na ulicy?
Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.