Poznań: Program Bobas+. Radni PiS proponują po 500 złotych na dziecko w wieku od roku do lat trzech

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Bogna Kisiel

Poznań: Program Bobas+. Radni PiS proponują po 500 złotych na dziecko w wieku od roku do lat trzech

Bogna Kisiel

Poznańscy radni PiS proponują po 500 zł na dziecko w wieku od roku do lat trzech. Rodzice sami decydowaliby, czy przeznaczą te pieniądze na opłacenie żłobka, niani, babci czy też sami zajmą się maluchem.

– To projekt obywatelski – podkreśla Klaudia Strzelecka, radna PiS. – Chcemy, aby mieszkańcy Poznania mogli się na ten temat wypowiedzieć, bo radne Platformy i Lewicy sprzeciwiają się wprowadzeniu bonu. Planujemy zebrać pod projektem uchwały w tej sprawie ponad 5 tysięcy podpisów.

Przynajmniej 5 tys.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Kisiel

Wszystko co dotyczy Poznania, czym żyją mieszkańcy jest mi bliskie. Pod lupę biorę decyzje władz, działalność miejskich spółek, instytucji, związków międzygminnych. Bacznie wsłuchuję się w głos poznaniaków i radnych. Od lat śledzę rozwój aglomeracji poznańskiej, działania podejmowane przez powiat poznański, szczególnie bacznie obserwuję gminę Czerwonak. Chętnie podejmuję tematy społeczne, historie ludzi zmagających się z przeciwnościami losu, pomysły młodych ludzi, które mogą zrewolucjonizować nasze życie. Interesują mnie rozwiązania komunikacyjne, problematyka zagospodarowania przestrzennego i gospodarki odpadami, bo jeśli w tych obszarach nie znajdziemy rozsądnych rozwiązań, to zapłacą za to przyszłe pokolenia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.