Krzysztof Marczyk

Prezes Gwardii Koszalin, Jarosław Burzak. Żadnych wyzwań nie należy się bać

Prezes Gwardii Koszalin, Jarosław Burzak. Żadnych wyzwań nie należy się bać
Krzysztof Marczyk

Prezes Gwardii Koszalin, Jarosław Burzak, podsumowuje mijający rok koszalińskiego II-ligowca. To było 12 miesięcy wielkich zmian i jeszcze większych wyzwań.

- Gwardia Koszalin jest za półmetkiem w rozgrywkach. Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności, sportowe i pozasportowe, przedostatnie miejsce to pozycja, której należało się spodziewać?

- Ciężko powiedzieć. Sam nie miałem skonkretyzowanych oczekiwań. Byliśmy totalnym beniaminkiem, bardzo szybko trzeba było przygotować się do rozgrywek.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.