Prezydent Andrzej Duda jeździł z dziećmi w Istebnej

Czytaj dalej
Maria Zawała

Prezydent Andrzej Duda jeździł z dziećmi w Istebnej

Maria Zawała

Podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz uczniowie szkół podstawowych z Wisły spędzili sobotę 5 marca na nartach w Istebnej w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy. -Jak państwo widzą, jestem cały i zdrowy - mówił prezydent pytany przez dziennikarzy o piątkowy wypadek jego limuzyny na autostradzie A4.

Prezydent Andrzej Duda wcielił się w sobotę do południa w rolę instruktora narciarskiego, zjeżdżając od 9 do 12 z dziećmi na stoku Złoty Groń w Istebnej.

-Prezydent bardzo dobrze jeździ na nartach, jestem od dawna jego trenerem. Ma też bardzo dobry kontakt z dziećmi- przyznał Piotr Nowacki, doradca prezydenta.

-Narciarstwo było moją pasją od dziecka, ale dopiero jako dorosły zdecydowałem się podszlifować swoje umiejętności i jeździć sportowo. Chciałbym, aby powstał w Polsce program wyczynowego narciarstwa alpejskiego. Pracujemy nad tym z ministrem sportu - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Anną Sojką z Polskiego Radia Katowice (cały wywiad 6 marca o g. 9.40 w PR Katowice).


Fragment rozmowy red. Anny Sojki z Polskiego Radia Katowice z prezydentem Andrzejem Dudą

W sobotę po południu dzieci wspólnie z prezydentem miały w planach obejrzenie zmagań skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Niestety, zawody, z powodu silnego wiatru odwołano.

Prezydent Andrzej Duda, w tym roku co najmniej trzy razy pojawił się na stoku. W piątek 4 marca, wziął udział w Mistrzostwach Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim, które odbywały się w Karpaczu.

W właśnie w piątek,gdy jechał z Karpacza do Wisły w prezydenckiej limuzynie pękła opona i samochód wylądował w rowie. - Jak państwo widzą, jestem cały i zdrowy - powiedział dziennikarzom stojąc w kolejce do wyciągu w Istebnej. - Sprawa będzie badana przez ekspertów. Mam nadzieję, że zostanie zbadana porządnie i wnikliwie, bo taka rzecz nie powinna się zdarzyć. Głębokie podziękowania w kierunku pana kierowcy, który prowadził samochód - oficera Biura Ochrony Rządu, który prowadził samochód - podkreślił Andrzej Duda.

Podczas tegorocznej aukcji na XVII Charytatywnym Balu Dziennikarzy udało się zebrać ponad 250 tys. zł. Dochód z aukcji wspomoże najmłodszych: Fundację „Dorastaj z Nami”, opiekującą się dziećmi osieroconymi przez funkcjonariuszy publicznych oraz Fundację „Po Drugie”, wspierającej młodzież z placówek resocjalizacyjnych zagrożonych wykluczeniem społecznym. Część środków wspomoże również podopiecznych Fundacji Polsat i TVN „Nie jesteś sam”.


*Salon Maserati w Katowicach otwarty! Poznaj tajemnice legendarnych samochodów
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
*Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

Maria Zawała

Komentarze

7
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

farosz

dokladnie tak samo jak putin, ruski idiota.

mama

ostrzeżenie od Najwyższego !!

d123

Ile larma było o Tuska, jak pojechał w ferie na narty. A ten "pożal się Boże " p......t ma bez przerwy ferie ! Ten facet nic robi, za nic nie odpowiada, składa tylko podpisy, czasami chyba nawet nie wie pod czym.

Ewald

żeby nastypnego wypadku i nastympnej komisyji nie boło :)

Arek M

BUDYŃ MALINOWY (Nie przechodzi mi przez gardło prezydent) MA NIEUSTAJĄCE WOLNE
ALBO IMPREZA Z HARCERZAMI, ALBO KLĘCZY OBUNÓŻ, ALBO NARTY
JAK TRZEBA PODPISAĆ USTAWĘ TO KACZOR GO ALARMOWO ŚCIĄGA Z WYPOCZYNKU W WIŚLE
TO NIE TAK MIAŁO BYĆ WEŹ SIĘ CHŁOPIE D O R O B O T Y

poszedł

do lodówki - sklepu- kibla itd pani Mario a może bardziej jakiś ambitniejsze artykuły ?

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.