Marzena Sutryk

Prezydent Koszalina odpowiadał na pytania naszych Czytelników

Prezydent Koszalina odpowiadał na pytania naszych Czytelników Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

W środę w redakcji Głosu prezydent Koszalina Piotr Jedliński uczestniczył w dyżurze telefonicznym. Telefony od mieszkańców dosłownie urywały się. Do tego wiele pytań otrzymaliśmy drogą mailową.

Czytelnik: - Podczas spacerów przedwyborczych z mieszkańcami Jamna, otrzymał Pan listę najpilniejszych problemów, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy i obiecał się Pan nimi zająć po wyborach. Najważniejszą kwestią jest w tej chwili bezpieczeństwo. Problem z pojazdami , w tym asenizacyjnymi, nagminnie przekraczającymi prędkość jest znany od dawna. Proszę o konkretną odpowiedź, czy i kiedy możliwa jest przebudowa ul .Ariadny, aby mogła przejąć ruch pojazdów do oczyszczalni ścieków?

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.