Marzena Sutryk

Prezydent Koszalina Piotr Jedliński odpowiadał na pytania mieszkańców

Prezydent Koszalina Piotr Jedliński odpowiadał na pytania mieszkańców Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

W ubiegły poniedziałek w redakcji Głosu dyżurował przy telefonie prezydent Koszalina Piotr Jedliński. Odpowiadał na pytania Czytelników.

Czytelniczka: - My jako mieszkańcy poruszający sie komunikacją miejską chcielibyśmy, aby prezydent jako zwierzchnik Komunukacji Miejskiej wiedział o brudzie i niedomytych autobusach. Autobusy rano z zajezdni wyjeżdzają brudne, ubłocone i w srodku totalnie nie umyte, tylko pomazane. Raz na jakiś czas powinny być gruntownie myte łącznie z częściami plastikowymi i tak dalej. W Koszalinie wyglądają po prostu jak wiejskie autobusy.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.