Producent maszyn rolniczych - Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Dziekan

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Producent maszyn rolniczych - Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Dziekan

Materiał informacyjny

Serdecznie witamy Państwa na stronie Przedsiębiorstwa Usługowo-Produkcyjno-Handlowego "DZIEKAN" i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

Firma P.U.P.H "DZIEKAN" powstała w 1992 roku i znajduje się w miejscowości Zielonki (woj. świętokrzyskie). Właścicielem i założycielem firmy jest Krzysztof Dziekan. Przedsiębiorstwo głównie zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn rolniczych.

Firma "DZIEKAN" wytwarza między innymi agregaty uprawowe, kultywatory, brony, pielniki, wały strunowe. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny produkcyjne, m.in. wycinarki plazmowe CNC, prasy krawędziowe CNC oraz tokarki CNC. Ponadto posiadamy dobrze wyposażone biuro projektowe czuwające nad udoskanalaniem naszych produktów.

Nasze maszyny eksportujemy nie tylko w obrębie kraju, ale także za granicę. W Polsce największe ośrodki sprzedaży maszyn firmy Dziekan lokują się na północy i zachodzie. Prowadzimy również sprzedaż za granicę, do krajów Unii Europejskiej.

Każdy ze sprzętów produkowanych przez firmę Dziekan został zaprojektowany i wytworzony z myślą by znacznie usprawniać pracę rolników.

Duża liczba naszych maszyn oraz rozwiązań została zarejestrowana w Urzędzie Patentowym RP, co pozwala nam na wyłączność ich stosowania.

Właściciel, Krzysztof Dziekan, osobiście przewodzi procesowi przygotowania, projektowania oraz usprawniania naszych wyrobów.

Oferujemy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Dziekan

Zielonki 2,
28-131 Solec-Zdrój

41 377 61 97
Fax: 41 377 67 10

[email protected]
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.