PROMOSTAL

Czytaj dalej
.

PROMOSTAL

.

Promostal jest specjalistyczną firmą stalowo-budowlaną, zajmującą się kompleksową obsługą inwestorów – począwszy od projektu budowlanego, poprzez prefabrykację, po dostawę i montaż konstrukcji stalowych.

Wykonuje obiekty inżynieryjne, przemysłowe, handlowe i biurowe o konstrukcji stalowej, jak również konstrukcje stalowe pod technologie. Produkcja odbywa się w wytwórni zlokalizowanej w Czarnej Białostockiej, gdzie znajduje się również biuro projektowe. Pracujący w nim specjaliści korzystają z oprogramowania TEKLA Structures.

Promostal nieustannie się rozwija. Z powodzeniem realizuje projekty na terenie kraju oraz Europy. Wiele ze swoich usług montażowych świadczy na terenie Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Firma została utworzona w 2008 r. przez doświadczoną w branży konstrukcji stalowych kadrę zarządzającą oraz inżynieryjną. Nieustanny rozwój i zdobyte doświadczenie przyczyniły się wzmocnienia pozycji firmy na rynkach zagranicznych. Umożliwiło to założenie działalności gospodarczych w Norwegii oraz w Szwecji.

WIĘCEJ O FIRMIE


Najcenniejszym kapitałem w spółce Promostal są ludzie. Dlatego inwestuje w ich rozwój i umożliwia zdobywanie wiedzy oraz umiejętności. Daje też szansę na zdobywanie nowych kwalifikacji i uprawnień, także tych wymaganych przez zagranicznych kontrahentów. Dlatego pracownicy Promostalu mają stosowne uprawnienia do pracy na terenie Polski oraz Norwegii, Szwecji, Danii i Finlandii.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników, Promostal poszukuje osób do pracy w wytwórni w Czarnej Białostockiej. Oferuje ciekawą pracę w zgranym zespole, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, kursy i szkolenia, a ambitnym - pracę poza granicami kraju.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska:

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.