PROMOTECH

Czytaj dalej
.

PROMOTECH

.

Jest innowacyjnym producentem profesjonalnych elektronarzędzi, urządzeń do automatyzacji spawania oraz systemów przemysłowych. Na rynku obecny jest od 1987 roku. Jego produkty odpowiadają wymogom i standardom rynków krajów wysoko rozwiniętych, dlatego większość produkcji trafia za granicę.

Doświadczenie, wiedza i pasja przyczyniają się do tego, że każdego dnia w Promotechu powstają nowe i wyjątkowe maszyny, z których korzystają jego klienci. Wśród najważniejszych wyrobów są: wiertarki z podstawami elektromagnetycznymi, frezarki ręczne i stacjonarne do ukosowania rur i blach przed spawaniem, wózki spawalnicze do automatycznego spawania z programowaniem procesu spawania, wózki do cięcia tlenem i plazmą, maszyny do profilowego cięcia rur, mobilne 5-osiowe urządzenia do wycinania otworów i spawania, portale i słupowysięgniki spawalnicze.

WIĘCEJ O FIRMIE


Aktualnie Promotech zatrudnia około 300 osób. Ma swój wydział na Śląsku oraz zakład córkę - Promotech – KM w Łapach. Firma zbudowała również własną światową sieć dystrybucji w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Indiach.

Najważniejszym kapitałem firmy był, jest i będzie pracownik

W związku z dynamicznym rozwojem, Promotech poszukuje osób z wykształceniem technicznym, które zajmą stanowiska w Pionie Rozwoju i Pionie Produkcyjnym. Promotech poszukuje również osób do obsługi klienta w Pionie Handlowym. Jako że największym kapitałem firmy są jej pracownicy, właściciele dokładają wszelkich starań, aby byli zadowoleni z warunków pracy i czerpali satysfakcję z tego, co robią. Dlatego zapewniają im zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń, prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną, a także miesięczny dodatek za niepalenie. Oprócz tego Promotech udziela dofinansowania do kart sportowych i studiów, a także bogaty pakiet ZFŚS.

Działalność dobroczynna

Promotech wspiera lokalną społeczność. Przeznacza znaczne kwoty na pomoc medyczną i rehabilitację dzieci, wspiera subwencjami edukacyjne i sportowe organizacje non-profit dla dzieci i młodzieży. Angażuje się w przedsięwzięcia kulturalne i wspiera lokalne instytucje. Głównymi odbiorcami pomocy finansowej firmy są Opera i Filharmonia Podlaska oraz Teatr Dramatyczny w Białymstoku.

Osiągniecia i wyróżnienia (wybrane)

2000 - Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu
2005 - Gazela Polskiego Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce
2015 - Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu
2017 - Innowator Dziesięciolecia

OFERTY PRACY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.