Pronar - rozwój z troską o dobro pracowników

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Pronar

Pronar - rozwój z troską o dobro pracowników

Materiał informacyjny Pronar

Pronar jest dziś w ścisłej czołówce najszybciej rozwijających się polskich firm oraz największym pracodawcą na Podlasiu, zatrudniającym ponad 3000 pracowników. Jego produkty są obecne w ponad 80 krajach i liczba ta stale rośnie, tak jak liczba należących do spółki fabryk. Wkrótce firma zamierza otworzyć kolejne fabryki z nowymi miejscami pracy.

Ten intensywny rozwój, Pronar zawdzięcza nie tylko ciągłym inwestycjom, ale też trosce o swoich pracowników, dowodem na to jest przyznanie przez Forum Biznesu nagrody "Dobrego Pracodawcy". Firma nieustannie zabiega o pozyskanie najbardziej wartościowych fachowców z licznych dziedzin oraz stale inwestuje na rzecz podnoszenia ich kompetencji. Fakt ten potwierdza wyróżnienie otrzymane w konkursie „Organizacja ucząca się 2021”. Z roku na rok rosną nakłady na szkolenia, dofinansowywane są posiłki pracownicze, a tym, którzy do Pronaru przybyli z dalszych stron oferowane są służbowe mieszkania. Pracownicy mają też zniżki na kursy pilota w szkole latania, która działa w firmie od ponad dwóch lat.

Na tle innych firm przemysłowych w kraju, podlaskiego giganta wyróżnia niewątpliwie podejście do zatrudniania kobiet. W Pronarze odnajdują się one nie tylko w biurach, ale i na stanowiskach produkcyjnych w fabrykach. Szeregi pań nieustannie się powiększają. Na czele z nowym zakładem produkcji wiązek kablowych, pracę znalazło w firmie Pronar już kilkadziesiąt kobiet.

Firma ma też wiele do zaoferowania absolwentom szkół. Przy fabrykach w Siemiatyczach, Narwi, Narewce i Hajnówce działa Akademia Pronaru, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów można zdobyć zawód i uprawnienia spawacza, a prosto z niej znaleźć pracę na lata w dobrze płatnym fachu. Stawki oferowane przez Pronar na stanowiskach produkcyjnych są najwyższe w regionie. Wszyscy pracownicy mogą też liczyć na pomoc w organizacji oraz dofinansowaniu szkoleń, które pomogą im zyskać nowe kompetencje.

Uznanie budzi też niewątpliwie polityka płacowa firmy, zwłaszcza w kontekście rosnących kosztów życia. Podczas, gdy wiele przedsiębiorstw zaczyna zaciskać pasa, pracujący w Pronarze mogą liczyć na regularne podwyżki i premie.

Pronar oferuje pracę kandydatom na różnych stanowiskach, zarówno specjalistom, jak i absolwentom szkół zdobywających pierwsze doświadczenie zawodowe. Pronar zatrudnia przede wszystkim:

· konstruktorów - mechaników, automatyków, elektryków oraz technologów
· mistrzów / inżynierów produkcji
· kontrolerów jakości produkcji
· handlowców ze znajomością języków obcych
· mechaników, automatyków / elektryków i hydraulików utrzymania ruchu
· spawaczy MIG / MAG, gazowych oraz operatorów robotów spawalniczych
· operatorów maszyn CNC oraz manualnych do obróbki metalu
· operatorów maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
· montażystów
· lakierników / operatorów malarni
· magazynierów / operatorów wózka widłowego oraz kierowców ciągnika z przyczepą

Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać swoje CV w wybranej formie:

Pronar - rozwój z troską o dobro pracowników
POZNAJ INNYCH WYSTAWCÓW TARGÓW


PODLASKIE TARGI PRACY
Atrium Biała

Białystok
ul. Miłosza 2
24-25 marca 2023
piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

Materiał informacyjny Pronar

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.