Przedstawiamy nominowanych do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019

Czytaj dalej
Fot. archiwum Polska Press
Stanisław Sowa

Przedstawiamy nominowanych do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019

Stanisław Sowa

Zbliżamy się do finału 12. edycji prestiżowego konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019, którego organizatorami i pomysłodawcami są redakcja Dziennika Łódzkiego i Loża łódzka Business Centre Club. O tytuł Menedżera Roku w trzech kategoriach ubiega się 22 nominowanych biznesmenów

Menedżer Roku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego. Kandydaci do tytułu Menedżera Roku Regionu Łódzkiego wybierani są w trzech kategoriach: duże firmy, średnie firmy, mikro i małe przedsiębiorstwa. Wybór laureatów odbywa się w trójetapowym procesie, w którym uczestniczy Kolegium Elektorskie składające się z 250 osób - przedsiębiorców, samorządowców, naukowców, polityków, prawników, bankowców, dziennikarzy i przedstawicieli organizatorów. W bieżącej edycji jest jedna nowość: wyboru kandydatów dokonują także czytelnicy Dziennika Łódzkiego i Strefy Biznesu.

Do konkursu zgłaszani są menedżerowie, którzy nie tylko skutecznie zarządzają firmą, powodując jej wzrost i rozwój, ale zarazem przestrzegają zasad etyki, przepisów prawa i reguł zdrowej konkurencji. Kapituła konkursu, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele organizatorów oraz Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki, Prezydent Miasta Łodzi oraz Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dużą wagę przywiązuje również do wrażliwości społecznej nominowanych, przejawiającej się w działalności charytatywnej, wspieraniu lokalnych inicjatyw. Idealny Menedżer Roku powinien być również ceniony przez swój zespół oraz lokalne środowisko biznesowe.

W latach 2008-2018 odbyło się 11 edycji konkursu. Tytuły Menedżera Roku Regionu Łódzkiego otrzymało 25 biznesmenów, a prestiżową nominację do tytułu uzyskało ponad 100 osób.

W tym roku do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego nominowanych zostało po sześciu kandydatów w kategoriach duża i średnia firma oraz 10 w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwo.

Grono partnerów konkursu obecnie obejmuje następujące podmioty: JTI, Veolia, Urząd Miasta Łodzi, Krajową Izbę Doradców Podatkowych Oddział w Łodzi, firmę Rossmann, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja i Pracownie Florystyczne Kolorowe Łodygi.

Stanisław Sowa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.