Przedwiośnie w Wiośnie. Czyli trwa wyborcza mobilizacja

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Marta Gawina

Przedwiośnie w Wiośnie. Czyli trwa wyborcza mobilizacja

Marta Gawina

Powstaje komitet wyborczy, trwają rozmowy z kandydatami, a do naszego regionu przyjeżdżają kolejni eksperci. Jutro w Białymstoku będzie prawnik Krzysztof Śmiszek. Tak podlaska Wiosna szykuje się do majowych wyborów.

Krzysztof Śmiszek to prawnik, współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego, a prywatnie partner Roberta Biedronia. - Jest opiekunem naszej młodzieżówki - Przedwiośnia. W czwartek wspólnie przedstawimy regionalną koordynatorkę tego stowarzyszenia. Spotkanie z Krzysztofem Śmiszkiem rozpocznie się o godz. 18 w Camera Cafe - zapowiada Michał Saniewski, szef podlaskich struktur Wiosny.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.