Przemoc w zajezdni tramwajowej - pracownik zgłosił czynną napaść

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
Sławomir Bobbe

Przemoc w zajezdni tramwajowej - pracownik zgłosił czynną napaść

Sławomir Bobbe

- Brygadzista terroryzuje pracowników zajezdni tramwajowej przy ul. Toruńskiej. Jeden z nich starcie z nim przypłacił rozstrojem zdrowia - twierdzi pracownik MZK.

- Ma ksywkę „cień”, bo jak cień snuje się za każdym, cały czas wulgarnie wygraża. Upatrzył sobie starszego pracownika, na którym się wyżywa - mówi pracownik MZK. - Młodzi potrafią się odgryźć, bo gość wymięka gdy pada propozycja „wyjścia na solo” za zakład. Czuje się bezkarny, bo ma plecy w związku zawodowym i wszystkim śmieje się w oczy.

Fakty są takie, w styczniu doszło do kryzysowej sytuacji, w wyniku której jeden pracowników doznał uszczerbku na zdrowiu i poszedł na zwolnienie lekarskie powyżej 7 dni. Jednak w ocenie tego, co zdarzyło się na zajezdni, różnice są zasadnicze.

- Nie lubię prać brudów firmy na zewnątrz, ale skoro pracownicy zgłosili problem to mogę potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce.

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.