Przerwa technologiczna w parku wodnym w Świeciu

Czytaj dalej
Fot. Jakub Keller
Jakub Keller

Przerwa technologiczna w parku wodnym w Świeciu

Jakub Keller

W Wielką Sobotę klienci Paku Wodnego w Świeciu po raz ostatni będą mogli skorzystać z oferty obiektu przed przerwą technologiczną.

Od 16 kwietnia do 12 maja pływalnia będzie nieczynna. Taką informację przedstawił Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu podczas piątkowej konferencji prasowej. - Żaden moment nie jest dobry, by wyłączyć basen z działalności na prawie miesiąc. Nie chcemy jednak dopuścić do takiej sytuacji, jaka była rok temu, że obiekt był zamknięty w wakacje. Wiele osób narzekało na takie rozwiązanie - mówi.

Przerwa technologiczna w parku wodnym wiąże się głównie z koniecznością przeprowadzenia corocznego przeglądu aparatury technicznej.

- Nie można wykonać kontroli tych urządzeń, gdy są one uruchomione - zaznacza Ariel Stawski.

Dodatkowo w tym samym czasie będą prowadzone prace związane z naprawą niecki sportowej. Pojawia się tam bowiem nawracający kłopot odklejającej się farby.

Po wznowieniu działalności pływalni klienci będą mogli skorzystać z nowych atrakcji, jakie powstaną na jej terenie. Mowa tu o grocie solnej oraz saunie infrared (na podczerwień).

W związku z zawodami pływackimi, które odbędą się 13 maja, obiekt dla wszystkich zostanie otwarty 14 maja równo o północy. - Każdy, kto wykupi jednorazową wejściówkę, będzie mógł korzystać ze wszystkich atrakcji aż do godziny 7 nad ranem - mówi Stawski, który zapewnia, że cena takiego biletu będzie wynosiła około 10 złotych.

Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.