Hanka Sowińska

Przychodnia „Leśna” w Bydgoszczy, czyli niezdrowe inwestowanie w zdrowie

NZOZ „Leśna” jeszcze w czwartek (28 lutego) wprowadzał pacjentki w błąd (chodzi o tabliczkę Poradnia Ginekologiczno-Położnicza) Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz NZOZ „Leśna” jeszcze w czwartek (28 lutego) wprowadzał pacjentki w błąd (chodzi o tabliczkę Poradnia Ginekologiczno-Położnicza)
Hanka Sowińska

- Byliśmy okłamywani! - mówią w bydgoskim NFZ. - Nie zapłacili nam, choć przyjmowaliśmy pacjentów - skarżą się poirytowani lekarze. Gdzie są pieniądze ubezpieczonych, które NZOZ „Leśna” w Bydgoszczy otrzymuje z Funduszu.

Dług w Administracji Domów Mieszkalnych, brak pieniędzy na kontach lekarzy, którzy pracując na kontrakcie przyjęli w 2018 r. kilka tysięcy pacjentów, trwająca tygodniami „awaria wewnętrznej centrali telefonicznej”, zimne pomieszczenia. Źle się dzieje w „Leśnej”.

- Przychodnia od dłuższego czasu ma problem z regularną płatnością czynszu - przyznaje Magdalena Marszałek, rzeczniczka prasowa bydgoskiego ADM.

Żle się dzieje w jednej z bydgoskich przychodni. NZOZ "Leśna" ma pokaźny dług i poważne problemy z opłacaniem czynszu. Grozi jej wypowiedzenie umowy najmu?

Czytaj więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Hanka Sowińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.