Radni poparli skargę za zabrane autobusy i będą rozmawiać o siatce

Czytaj dalej
Marek Jaszczyński

Radni poparli skargę za zabrane autobusy i będą rozmawiać o siatce

Marek Jaszczyński

To sukces mieszkańców. Radni na ostatniej sesji rady miasta uznali ich skargę na Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego za zasadną. Skarga dotyczy likwidacji linii autobusowej nr 55 i zmniejszenia częstotliwości kursów nocnego autobusu nr 533.

Uchwała dotycząca skargi przeszła 20 głosami, przy dwóch głosach sprzeciwu i jednym wstrzymującym się. Jednak mimo uznania skargi nie oznacza to, że Rada Miasta Szczecin zmusi ZDiTM do zmian w siatce połączeń.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.