Małgorzata Goździalska

Radni we Włocławku szykują zmiany w opłatach

Radni we Włocławku szykują zmiany w opłatach
Małgorzata Goździalska

Ważne dla pasażerów linii podmiejskich obsługiwanych przez MPK we Włocławku ! Przygotowywane są zmiany w opłatach za przejazdy. Przede wszystkim wprowadzone zostaną karnety, ale jeśli zgodzi się na to większość w samorządzie.

Projekt uchwały w sprawie zmian cen urzędowych za usługi przewozowe na liniach podmiejskich jest gotowy. Na najbliższej sesji zajmie się nim Rada Miasta we Włocławku. Dla pasażerów najważniejsze jest to, że nie są przewidywane podwyżki cen, a chodzi o udogodnienia. A także o ujednolicenie opłat.

Aktualne uregulowania dotyczące opłat za przewozy autobusami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego na liniach wykraczających poza granice miasta zawarte są w załączniku do uchwały z 24 października 2017 roku, natomiast uregulowania dotyczące opłat za przewozy autobusami na liniach miejskich w załączniku do uchwały z 28 listopada 2016 roku. Ale uchwała z dnia 31 stycznia 2017 roku wprowadziła karnety sześcioprzejazdowe przesiadkowe, ważne 45 minut o nominale 13 zł i 6,50 zł na liniach w granicach administracyjnych miasta.

Będą ważne karnety na liniach podmiejskich? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Goździalska

Zajmuję się problematyką samorządową, sprawami kryminalnymi, problemami społecznymi. W imieniu Czytelników podejmuję skutecznie interwencję.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.