Marzena Sutryk

Raport o stanie przedsiębiorczości Koszalin 2017

- Strefa ekonomiczna z pewnością jest magnesem, który przyciąga do Koszalina firmy - padło podczas Rady Gospodarczej Fot. Radosław Brzostek - Strefa ekonomiczna z pewnością jest magnesem, który przyciąga do Koszalina firmy - padło podczas Rady Gospodarczej
Marzena Sutryk

Rada Gospodarcza działająca społecznie przy prezydencie Koszalina, analizowała raport dotyczący lokalnego rynku pracy i firm.

Raport, który ma być punktem wyjścia do opracowania programu wspierania przedsiębiorczości, opracowała Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie. Co z niego wynika? W gospodarce lokalnej dominują podmioty zatrudniające do 9 osób, stanowiąc 96,9% wszystkich podmiotów, natomiast niewielki procent w strukturze podmiotów stanowią firmy zatrudniające powyżej 250 pracowników 0,11%.

W artykule przeczytasz m.in. o:

 • jakie firmy dominują w Koszalinie?
 • jaki procent mieszkańców Koszalina prowadzi działalność gospodarczą?
 • ile wynosi obecnie stopa bezrobocia w Koszalinie?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.