Region Kozła po raz drugi gościł biegaczy

Czytaj dalej
Fot. Magda Weidner
Anna Chreptowicz

Region Kozła po raz drugi gościł biegaczy

Anna Chreptowicz

Za nami druga edycja Integracyjnego Biegu Regionu Kozła. Przy jeziorze Liny odbył się w niedzielę, a biegacze już czekają na edycję kolejną.

Na starcie zameldowało się 149 biegaczy. Oprócz drużyny biegowej z Babimostu, w zawodach wzięły udział również drużyny z Sulechowa, Świebodzina, Dąbrówki Wielkopolskiej, Lubina, Kargowej, Kalska, Zbąszynia, Wolsztyna i Zielonej Góry, a także mnóstwo indywidualnych miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Start i meta biegu znajdowały się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Liny”, a sama 10-kilometrowa trasa wiodła przez okoliczne lasy. Na świetną atmosferę wpływ miała przede wszystkim wspaniała, słoneczna pogoda oraz bardzo dobra organizacja biegu. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Marcin Stachowski z Wolsztyna. Najszybszą z kobiet okazała się Paulina Bielińska z Kargowej.

Ci, którzy biegli po raz pierwszy, zapowiedzieli, że za rok na pewno wrócą. Dla tych, którzy w imprezie brali udział już drugi raz, zaskoczenia nie było. - Świetny bieg, no i czas w sumie taki sam jak w zeszłym roku - mówi Katarzyna Tomczak Laskowska z Brzezia pod Sulechowem.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.