Rodzina z Białegostoku w „Family Food Fight". Zrobili niespodziankę dziadkowi!

Czytaj dalej
Olga Goździewska-Marszałek

Rodzina z Białegostoku w „Family Food Fight". Zrobili niespodziankę dziadkowi!

Olga Goździewska-Marszałek

Telewizja Polsat wystartowała z nowym formatem „Family Food Fight". Pojedynek na smaki”. W programie drużyny z całej Polski stają do walki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce i nagrodę główną - 100 tysięcy złotych. Do smacznej rywalizacji dołączyła rodzina Kryścio z Białegostoku.

Rodzina Kryścio z Białegostoku do programu zgłosiła się spontanicznie. Póki co radzą sobie znakomicie!

- Po operacji nogi miałem sporo czasu i spędzałem go, o dziwo, przed telewizorem. Zupełnie przypadkiem zobaczyłem, że organizowany jest casting do programu kulinarnego. Błyskawicznie pomyślałem, że zgłoszę się razem z rodziną. Od razu przyszli mi na myśl Kamila i Piotr. Lubimy gotować i liczyłem, że to przekonam ich do zgłoszenia – wspomina ze śmiechem Kamil Kryścio.

- Zgodziłam się na jego pomysł, bo byłam pewna, że nas nie wybiorą – śmieje się Kamila. Największe opory przez zgłoszeniem do programy miał Piotr, bo nie chciał brać udziału w telewizyjnym show „pełnym sztuczności”. Dopiero po namyśle odpisał na wiadomość Kamila krótkim: „OK”.

- Po kilkunastu minutach rozmowy stwierdziliśmy, że to idealny format dla nas. Każdy lubi gotować i jest dobry w czymś innym. Dajemy sobie w kuchni wsparcie, jesteśmy zgraną rodziną. I to jest nasza siła. - przyznaje Piotr.

Niespodzianka dla dziadka Romka

Kamil wysłał zgłoszenie do programu bez większego przygotowania. Na pytania zawarte w ankiecie castingowej odpowiadał żartobliwie.

- Czego nigdy byś nie przygotował w kuchni? Pizzy z ananasem! Jaka jest twoja największa wada w kuchni? Wada wzroku! Zrobiłem sobie niezłe żarty zgłaszając się do castingu – uśmiecha się Kamil. - Byłem zaskoczony, gdy zadzwonił telefon z produkcji. Dostaliśmy się dalej i trzeba było bardzo szybko zorganizować się do kolejnych etapów castingu – dodaje.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Olga Goździewska-Marszałek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.