Romantyczny piłkarz zakochany po uszy

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Piotrkowski
Krzysztof Niekrasz

Romantyczny piłkarz zakochany po uszy

Krzysztof Niekrasz

14 lutego to święto zakochanych, czyli walentynki. „Kochać, jak to łatwo powiedzieć” z piosenki Piotra Szczepanika jest aktualne.

Taka miłość nie zdarza się często. Patryk Lubański ma niespełna 20 lat. Pochodzi z Pęplina i aktualnie jako zawodnik piłki nożnej reprezentuje barwy miejscowego Karola, grającego w słupskiej klasie okręgowej. Uczy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku. Jest w czwartej klasie. W maju czeka go egzamin dojrzałości.

Klaudia Kaczmarek (córka byłego piłkarza i trenera Krzysztofa Kaczmarka - dop. red.) urodziła się 26.09. 1999 roku. Mieszka w Duninowie. Oboje są zodiakalną Wagą. Poznali się na granym wspólnie przedstawieniu, w którym brali udział w ramach przygotowań do bierzmowania.

Pierwszą randkę zaliczyli w Multikinie w Słupsku. Było to w 2015 roku. Od tamtej pory oboje są bardzo szczęśliwi. Na wielką miłość nie ma reguły. Można ją spotkać od razu. Oboje tworzą wspaniałą i zakochaną parę. Bardzo często mówią do siebie „kochanie”.
- Klaudia zaimponowała mi swoją skromnością i pracowitością oraz tym, że jest uroczą dziewczyną. Często przychodzi na mecze piłkarskie w Pęplinie. Jej oczy i uśmiech powaliły mnie na kolana - wylicza piłkarz pęplińskiego Karola, który jest zakochany w swojej partnerce po uszy.

Klaudia też wyznała, że kocha Patryka, bo nie ma przed nią żadnych sekretów. - Klaudia jest dla mnie wielkim skarbem. Ona jest w moim typie - tak komplementuje swoją sympatię Patryk.

Klaudia uczy się w drugiej klasie IV Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

- Patryk mówi, że bardzo mnie kocha i chce być zawsze przy mnie, a ja mu wierzę. Strasznie przeżywam wszystkie jego mecze. Cieszę się z każdego zwycięstwa. Podtrzymuję go na duchu po przegranych spotkaniach. Patryk jest przebojowy, mimo że gra jako obrońca - opowiada Klaudia, która stała się jednym z najwierniejszych kibiców klubu z Pęplina.

Oboje uwielbiają futbol, muzykę, taniec, spacery i przyrodę. Ich ulubione filmy to między innymi: „Skazani na Shawshank”, „ Życie jest piękne”, „Niebo istnieje naprawdę” .

Dla Patryka liczy się najbliższa wiosna piłkarska, na którą czeka z wielkimi nadziejami, a także czekająca go matura. - Ja jestem stały w uczuciach - zapewnia Patryk. - W miłości są trudne i radosne chwile, tak jak w piłce nożnej. Walentynki to bardzo piękne i wyjątkowe święto. Powinno być każdego dnia - ocenia Patryk.

Dzisiaj dla Klaudii i Patryka będzie to romantyczny wieczór walentynkowy przy świecach.

Krzysztof Niekrasz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.