ROSTI

Czytaj dalej
.

ROSTI

.

Rosti jest międzynarodową firmą należącą do szwedzkiego koncernu Nordstjernan, z główną siedzibą w Sztokholmie, Szwecji. Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcją wyrobów dla światowych marek w branży opakowań, AGD, maszynowej oraz medycznej. Nasze fabryki znajdują się Szwecji, Niemczech, Polsce, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Chinach oraz Malezji. Zatrudniamy w nich blisko 3 500 pracowników, a nasze główne biuro jest w Malmö, w Szwecji.

Dlaczego my?
Pasja, uczciwość, partnerstwo, doskonałość – tymi czterema wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy. W Rosti już od 20 lat liczy się dobro firmy, jednak najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują. Dlatego też naszym pracownikom oferujemy następujące benefity:

ROSTI

Ponadto, pracując z nami, możesz uczestniczyć m.in. w różnego rodzaju konkursach dla pracowników i ich rodzin, firmowych wydarzeniach, korzystać z naszej Biblioteki. Stworzyliśmy dedykowany program poleceń firmowych skierowany do wszystkich pracowników oraz program SAFER, angażujący każdego w kreowanie polityki BHP. Dzięki tym i wielu innym działaniom w 2018 roku zostaliśmy docenieni certyfikatem Solidny Pracodawca.

WIĘCEJ O FIRMIEChcesz do nas dołączyć?

Naszym pracownikom gwarantujemy umowę o pracę. Do współpracy zapraszamy osoby zaangażowane w wykonywaną pracę, zainteresowane podnoszeniem własnych kompetencji oraz dzieleniem się wiedzą, a także tych, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami i chcą pracować w zgranym zespole. Osobom nowo zatrudnionym gwarantujemy program wdrożeniowy, ułatwiający odnalezienie się w naszej organizacji w pierwszych dniach pracy.

W zależności od umiejscowienia w naszej strukturze, praca wykonywana jest w systemie jedno-, dwu lub trzyzmianowym (czterobrygadowym). Osobom zatrudnionym na stanowiskach administracyjnych dodatkowo oferujemy rozwiązania z obszaru work life balance (praca zdalna, elastyczny czas pracy).

OFERTY PRACY


Zaraź nas swoimi pasjami. Dołącz do nas i twórz z nami wspaniałą historię…

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.