Julita Januszkiewicz

Ruchy kadrowe w gminach. Burmistrzowie powołują zastępców, szukają pracowników

Marcin Iwaniuk (z lewej) od urodzenia mieszka w Zaściankach. Jest wiceburmistrzem Supraśla.Konrad Sikora (z prawej), były dziennikarz muzyczny od wczoraj Marcin Iwaniuk (z lewej) od urodzenia mieszka w Zaściankach. Jest wiceburmistrzem Supraśla.

Konrad Sikora (z prawej), były dziennikarz muzyczny od wczoraj jest wiceburmistrzem Michałowa.
Julita Januszkiewicz

Burmistrzowie Supraśla i Michałowa wreszcie mają swoich zastępców. Zmiany kadrowe szykują się także w Łapach oraz w Wasilkowie.

Marcin Iwaniuk, pochodzący z Zaścianek 39-letni prawnik będzie zastępował Radosława Dobrowolskiego, burmistrza Supraśla. Będzie nadzorował gminne inwestycje i komunalny zakład budżetowy w Supraślu.

- Powracam do starego stylu, czyli burmistrz z Supraśla, a wiceburmistrz z terenu gminy. Zależy mi na integracji gminy, budowaniu poczucia, że burmistrz, urząd jest otwarty na mieszkańców całej gminy - uzasadnia wybór burmistrz.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.