Są prymusami. Mają sukcesy! Pogratulował im kurator oświaty

Czytaj dalej
Julita Januszkiewicz

Są prymusami. Mają sukcesy! Pogratulował im kurator oświaty

Julita Januszkiewicz

Ambitni, zdolni, wytrwali, nauka to ich pasja. Tacy są laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Dzisiaj dostali listy gratulacyjne. W Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Jesiennej w Białymstoku odbyło się spotkanie najlepszych uczniów.

To nie jest tak, że nic nie robię tylko się uczę - przekonuje Wiktor Terlecki, uczeń klasy III Publicznego Gimnazjum nr 32 Dwujęzycznego przy ul. Narewskiej w Białymstoku.

Chłopak jest laureatem aż dziewięciu wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Wiktor może się pochwalić wygranymi w konkursach z języka angielskiego, matematyki, biologii, chemii, fizyki, geografii, wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej, historii oraz informatyki. To ogromny sukces. Tym bardziej, że jak na razie Wiktor jest jedynym gimnazjalistą w naszym województwie, który osiągnął taki wynik.
Jak on to robi?

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.