Sąd Najwyższy przyjął skargę prezydenta. Znów wraca sprawa pensji

Czytaj dalej
Tomasz Mikulicz

Sąd Najwyższy przyjął skargę prezydenta. Znów wraca sprawa pensji

Tomasz Mikulicz

W 2016 r. większościowe wówczas PiS obniżyło prezydentowi pensję. Ten walczył w sądzie, ale w drugiej instancji przegrał. I choć nowa rada miasta pensję mu podniosła to prezydent ma szansę na odzyskanie pieniędzy, które stracił za rządów PiS.

Nastąpiłoby to wtedy, gdyby Sąd Najwyższy skierował sprawę do ponownego rozpoznania i prezydent wygrał w nowym postępowaniu – mówi Marek Chojnowski, były radny PiS i pełnomocnik urzędu miasta w procesie o prezydencką pensję.

Proces o pensję prezydenta Białegostoku. Niespodziewane postanowienie sądu. Tadeusz Truskolaski ma zapłacić miastu 19 tysięcy złotych

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.