Salon Fryzjerski Elegancik

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Salon Fryzjerski Elegancik

Materiał informacyjny

Salon Fryzjerski Elegancik widnieje na mapie Augustowa od około 1.5 roku. Prowadzi go kochająca swoją prace fryzjerka z ponad 6 letnim doświadczeniem stylizacji i strzyżenia włosów oraz brody. Jej pasją od zawsze było fryzjerstwo, głównie męskie oraz barbering. Potrafi osiągnąć doskonały rezultat pracy w szybkim tempie, dobrać idealną fryzurę i kształt brody oraz zadbać o kondycję włosów i zarostów. Swoją edukację rozpoczęła w 3 letniej Zasadniczej Szkole Zawodowej i odbywając praktykę w jednym z tutejszych salonów. Po ukończeniu szkoły pracowała 2 lata w salonie męskim gdzie doszkalała swoje umiejętności. Brała udział w wielu ciekawych szkoleniach które podnosiły kwalifikacje w zawodzie między innymi:

„Barberski Set” w Warszawskiej Szkole barberingu szkolenie depilacji woskiem nosa, uszu, brwi, karku. Zachęcam wszystkie osoby z okolic miasta do odwiedzenia salonu Elegancik Fryzjer Męski Barbershop i skorzystania z usług.

W tej chwili salon znajduje się na ul. Wojska Polskiego 2, od 13 czerwca przenoszę salon na ul. 3 maja 23. W nowym miejscu pojawi się dużo nowości a co najważniejsze pojawi się kolejne stanowisko.

tel. 697-632-847

https://www.facebook.com/elegancikfryzjermeskibarbershop

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.