SALON I SKLEP Z PERUKAMI W KIELCACH

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SALON I SKLEP Z PERUKAMI W KIELCACH

Materiał informacyjny

Utrata włosów większości z nas kojarzy się z kłopotami zdrowotnymi. Najczęściej bowiem jest skutkiem leczenia onkologicznego, chorób dermatologicznych lub… starzenia. Z pomocą przychodzą nam jednak peruki – modne, nowoczesne, lekkie, przewiewne i w pełni bezpieczne dla skóry.

W Kielcach przy ulicy Dużej 17 od 2019 roku działa profesjonalny salon peruk. Dotychczas w województwie świętokrzyskim nie było sklepu, w którym można by dostać peruki wysokiej jakości. Trzeba było po nie jeździć aż do Krakowa. To, że otworzyliśmy salon właśnie w Kielcach, było odpowiedzią na potrzeby klientów.

Oferujemy peruki naturalne i nowoczesne peruki syntetyczne europejskich producentów, liderów w branży perukarskiej. Wszystkie peruki są perukami medycznymi posiadającymi certyfikaty i gwarancję. W ofercie posiadamy peruki damskie, męskie i dziecięce.

Dobrej jakości peruka odznacza się naturalnym wyglądem i wysokim komfortem użytkowania. Peruki są hipoalergiczne i posiadają wszystkie niezbędne atesty medyczne. – Technologia stosowana w perukarstwie zrobiła niesamowity krok do przodu. Ogromną poprawę można zauważyć zarówno w zakresie komfortu noszenia, jak i estetyki. Oferowane przez nas peruki nowej generacji doskonale imitują prawdziwe włosy i jest to zupełnie inny produkt niż ten, który pamiętamy z czasów naszych babć – wyjaśnia Klaudia Fil konsultantka z salonu peruk w Kielcach.

- Zmieniła się także atmosfera takich zakupów. Mało przyjazny sklep medyczny zamieniliśmy w elegancki salon peruk z uprzejmą i fachową obsługą. – Nasi konsultanci nie tylko doradzają i pomagają dobrać fryzurę, ale wykazują też ciepłe, cierpliwe i troskliwe podejście w stosunku do klientów, którzy przeżywają trudne chwile. Często gościmy całe rodziny, które asystują przy zakupie peruki. To taki rytualny moment, w którym życie ma zmienić się na lepsze.

Przedstawiciele salonu peruk zapewniają, że w większości przypadków, po przejściu trudnej pod względem emocjonalnym drogi związanej z podjęciem decyzji o zakupie peruki, po wizycie w salonie klientki najczęściej odzyskują wiarę w swoją urodę i na nowo czują się atrakcyjne. – Dobrze dobrana, wyglądająca zdrowo i zawsze nienagannie uczesana fryzura poprawia nasz wygląd i odejmuje nam lat. Takiego efektu najczęściej nie możemy się spodziewać nawet po wyjściu od fryzjera – wspomina specjalistka ze sklepu przy ul. Dużej 17.

SALON I SKLEP Z PERUKAMI W KIELCACH

Salon Peruk „Peruki Kielce”
ul. Duża 17, 25-304 Kielce
Tel: 517 675 380
https://perukikielce.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.