SaMASZ – producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych 

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SaMASZ – producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych 

Materiał informacyjny

Jesteśmy rodzinną firmą z 39 letnim stażem, która obecnie zatrudnia ponad 900 osób. Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn. 

Produkujemy innowacyjne maszyny zielonkowe i komunalne. W naszej fabryce powstało ich już ponad 140 000. Tworzymy Smart Factory, czyli fabrykę opartą na systemach cyberfizycznych, zintegrowanych z zaawansowanymi technologiami produkcyjnymi oraz na nowatorskich metodach organizacji produkcji i zarządzania. 

Razem z nami weźmiesz udział w ciekawych projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, opartym na koncepcji Industry 4.0. 

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych.
Razem z nami weźmiesz udział w ciekawych projektach i zdobędziesz doświadczenie w nowoczesnej firmie, która sprzedaje maszyny na całym świecie.

Link do strony www https://www.samasz.pl/
Aktualne ogłoszenia Kariera - SaMASZ
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.