Sanmet - pompy ciepła

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Sanmet - pompy ciepła

Materiał informacyjny

Realizujemy przedsięwzięcia z programów" Czyste Powietrze", "Mój Prąd 5.0" i "Moje Ciepło"

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które pozyskuje energię z gruntu, wody lub powietrza. Co to oznacza w praktyce? Że inwestor płaci jedynie za małą część energii, którą finalnie otrzymuje. Nie powinien dziwić więc fakt, że popularność odnawialnych źródeł energii, a w tym pomp ciepła, z roku na rok rośnie.

Należy jednak pamiętać, że tak jak w przypadku każde¬go urządzenia – pompa ciepła, pompie ciepła nie równa. A coraz bardziej świadomi inwestorzy wymagają dziś od tych urządzeń – nie tylko efektywnej pracy, niezawodności i wysokiej jakości, ale również bezobsługowości oraz wielo-zadaniowości.

Energooszczędna i efektywna pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S

Odpowiedzią na rosnące oczekiwania inwestorów jest pompa ciepła powietrze/woda typu split Vitocal 100-S. To atrakcyjne cenowo urządzenie grzewcze z właściwą firmie Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością. Rozwiązanie wyróżnia się łatwym i szybkim montażem oraz możliwością zdalnego sterowania. Pompa Vitocal 100-S bardzo dobrze sprawdza się m.in. w nowych budynkach z ogrzewaniem niskotemperaturowym.

Vitocal 100-S to klasyczne rozwiązanie split z dwiema jed¬nostkami: zewnętrzną i wewnętrzną. Jednostkę zewnętrzną można zamontować na ścianie zewnętrznej budynku lub ustawić na konstrukcji na ziemi. Jednostkę wewnętrzną ła¬two zamontować zarówno w pomieszczeniu technicznym, kotłowni czy korytarzu.

Rozwiązania szyte na miarę.

Zestawy z pompą ciepła Vitocal 100-S w kilku wariantach, a polecane są szczególnie do budownictwa z ogrzewaniem niskotemperaturowym. Mogą być dedykowane ogrzewaniu i podgrzewaniu wody użytkowej, ale mogą zostać również wyposażone w dodatkową funkcję chłodzenia pomieszczeń (tzw. „active cooling”) lub zostać zintegrowane z istniejącym źródłem ciepła, czyli np. z kotłem gazowym. Jeśli z kolei in¬westor pomyślał o instalacji fotowoltaicznej, to pompy ciepła zapewnią również optymalne wykorzystanie prądu własnej produkcji.

Maksymalna moc cieplna urządzenia, w zależności od jego wielkości, wynosi od 4,5 kW do 16,7 kW dla A7/W35 lub od 3,3 do 11,6 kW dla A2/W35. Pompa ciepła jest więc w stanie pokryć potrzeby cieplne domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publiczej – w tym budynków nowych lub modernizowanych. Dodatkowa funkcja kaskadowania do maksymalnie pięciu pomp ciepła umożliwia zwiększenie mocy układu i zastosowanie ich w dużych obiektach.

Kontrola za pomocą smartfona Pompy ciepła Vitocal 100-S są wyposażone w łatwe w ob¬słudze regulatory Vitotronic z wyświetlaczem tekstowym i graficznym. Za pomocą zintegrowanego asystenta można dopasować czas i temperaturę ogrzewania do indywidual¬nych potrzeb za pomocą smartfona. Co więcej – aplikacja ViCare zadba również o bezpieczeństwo systemu! Użytkow¬nik może jednym rzutem oka ocenić, czy wszystkie parametry instalacji grzewczej pozostają w zielonym obszarze, który oznacza poprawne działanie instalacji. Żółte pole sygnalizuje zbliżający się termin przeglądu, a przy kolorze czerwonym wyświetlany jest automatycznie kontakt do firmy Viessmann lub jej Partnera, gdy instalacja zgłasza usterki w pracy. W przypadku wykrytych przez system nieprawidłowości zostaje wysłane automatyczne powiadomienie do autory-zowanego serwisu Viessmann. Zapewnia to oszczędność czasu w razie usterek.

Pompa ciepła Vitocal 100-S charakteryzuje się wieloma korzystnymi, z punktu widzenia inwestora, cechami:

Wykorzystaj okazję i przejdź na bezpieczne i ekonomiczne ogrzewanie Twojego domu pompą ciepła!

Zapraszamy na stronę internetową www.viessmann.pl gdzie możecie Państwo złożyć zapytanie ofertowe. Odpowiedzią na zapytanie będzie porada techniczna naszego doradcy wraz z kompleksową ofertą cenową.

Efektywne i ciche, nowe pompy ciepła typu Split – ciepło leży w naszej naturze

Nowe pompy ciepła powietrze-woda typu Split firmy Viessmann to najcichsze tego typu urządzenia na rynku!

Pompy ciepła Vitocal 200-S i 222-S to bezkonkurencyjnie, najcichsze jednostki zewnętrzne tego typu. Dzięki technologii Advanced Acoustic Design, generowane dźwięki są idealnie tłumione przez przegrody budowlane i tym samym można je bez problemu użytkować także w gęsto zabudowanych osiedlach domków szeregowych. Standardowo wyposażone są również moduł Vitoconnect 100 OPTO1 umożliwiający zdalny nadzór i sterowanie instalacją grzewczą przez aplikacje mobilne.

Pompa ciepła Vitocal 200-S została nagrodzona złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Salon Firmowy VIESSMANN
Sanmet Sp. z o.o. Sp. k.
Al. Legionów 44
18-400 Łomża
tel. 664 910 226
e-mail: [email protected]

oraz

Salon Artykułów Sanitarnych, Metalowych i Grzewczych
Sanmet Sp. z o.o. Sp. k.
Al. Legionów 56
18-400 Łomża
tel. centrala: 86 218 45 73
tel. kom: 662 296 592
e-mail: [email protected]

www.sanmet.pl
https://pl-pl.facebook.com/SanmetMula/
https://allegro.pl/uzytkownik/sanmet-lomza

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.