Sebastian Sobolak z LKS-u Pisarowce został najlepszym strzelcem w 4. lidze. Piłkarz nie wie jeszcze, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Sowa
Michał Czajka

Sebastian Sobolak z LKS-u Pisarowce został najlepszym strzelcem w 4. lidze. Piłkarz nie wie jeszcze, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Michał Czajka

Sebastian Sobolak został najlepszym strzelcem 4 ligi podkarpackiej. Jak mówi, najlepsze gole to te, które dają wygraną drużynie.

Zostałeś najlepszym strzelcem 4 ligi. Jest dodatkowa satysfkacja?

To bardzo miłe uczucie. Jest to mój osobisty rekord i na pewno bardzo się z tego cieszę. Nie ukrywam jednak, że w pamięci bardziej zapadają drużynowe sukcesy.

Już w rundzie jesiennej bardzo dobrze szło ci w ataku. Czy wiosną gdzieś z tyłu głowy ta rywalizacja o tytuł najlepszego strzelca dodatkowo cię nakręcała?

W dalszej części rozmowy Sebastian Sobolak mówi m. in. o:

 • zmianach w Pisarowcach
 • swojej przynależności klubowej w nowym sezonie
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.