Sekwoja Development

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Sekwoja Development

Materiał informacyjny

Specjalizujemy się głównie w tworzeniu domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej i bliźniaczej. To klienci są naszym impulsem, a ich marzenia i potrzeby wyznaczają kierunki działań. Dlatego inwestycje, które wykonujemy, budujemy z należytą starannością stosując wysokiej jakości materiały. Dbamy o każdy szczegół, zarówno pod względem architektonicznym - przywiązując ogromną wagę do użyteczności domów, jak również w obszarze obsługi całego procesu sprzedażowego i kontaktu z klientem na każdym etapie budowy.

Nasze inwestycje:

Hortensjowe Ogrody: wyjątkowe osiedle domów w zabudowie szeregowej położone przy ulicy Hortensjowej w Grabówce. Lokalizacja w urokliwym zakątku otuliny Puszczy Knyszyńskiej.

Sekwoja Development

Osiedle Leszczynova: inwestycja położona w Grabówce przy ul. Daktylowa składająca się z innowacyjnych i energooszczędnych bliźniaków o podwyższonym standardzie.

Sekwoja Development

Inwestycja Skrybicze: wyjątkowe osiedle domów wolnostojących, położonych niedaleko ulicy Białostockiej w Skrybiczach, doskonale skomunikowane z centrum Białegostoku. Idealna propozycja dla rodzin gwarantująca przestrzeń, komfort oraz nowoczesne rozwiązania w trosce o środowisko.

Sekwoja Development

Bliźniak Premium: to inwestycja położona w Grabówce przy ulicy Leszczynowej. Nowoczesna odsłona zabudowy bliźniaczej o nietypowej dla tego rodzaju budynków bryle

Sekwoja Development

Osiedle Pigwowa – inwestycja położona w Białymstoku przy ul. Pigwowej. Miejsce w doskonałej lokalizacji gwarantującej bliskość szkół, przedszkoli, sklepów. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Sekwoja Development
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.