Maksymilian Rybicki

Seniorze, Piotrkowska nie tylko na spacer! Koncerty i spektakle w centrum miasta

Seniorze, Piotrkowska nie tylko na spacer! Koncerty i spektakle w centrum miasta
Maksymilian Rybicki

Kto powiedział, że wakacje to nie jest czas seniorów? Właśnie podczas wakacji dzieje się wiele wydarzeń, zwłaszcza przy ul. Piotrkowskiej, które mogą seniorów szczególnie zainteresować.

Jednym z ciekawszych projektów jest Teatralny Pasaż Róży. To cykl 8 plenerowych spektakli w piątkowe lipcowo-sierpniowe wieczory. Tegoroczny program zawiera propozycje pełne groteski i humoru, a na niezwykłej scenie Pasażu będzie można zobaczyć m.in. Izabelę Noszczyk, Piotra Cyrwusa, Katarzynę Pakosińską, Sonię Bohosiewicz, Adama Ferency czy Olgę Borys. Bilet w cenie 20 zł do nabycia w Łódzkim Centrum Wydarzeń, ul. Piotrkowska 87, będą w sprzedaży również na dwa dni przed każdym spektaklem, kiedy zaistnieje pewność wystawienia spektaklu w plenerze.

Z kolei w Pasażu Rubinsteina odbędzie się cykl otwartych spotkań z muzyką w formie plenerowych koncertów (w każdą środę o godz. 20). Trzecia edycja wydarzenia odróżnia się dużą różnorodnością prezentowanych stylów muzycznych, a także zachowuje wysoki poziom artystyczny poprzednich realizacji. Każdy punkt harmonogramu opatrzony jest odrębną nazwą (dancing, jazz, poezja, klasyka, Nowy Orlean, swing), która pomoże uczestnikom wybrać odpowiedni koncert. Cykl zakończy się 28 sierpnia.

Nie można zapomnieć o 5. edycji festiwalu Songwriter. Każdej soboty o godz. 20 „pod zegarem” na skrzyżowaniu 6. Sierpnia i ul. Piotrkowskiej, można spotkać się z najciekawszymi artystami młodego pokolenia.

Maksymilian Rybicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.