Serwis ogumienia MICHEL

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Serwis ogumienia MICHEL

Materiał informacyjny

Serwis ogumienia MICHEL to rodzinna firma, która działa na rynku od 1992 roku. W warsztacie przy ulicy Piłsudskiego 56A zajmujemy się naprawą opon na zimno i gorąco, sprzedażą i wymianą opon oraz felg, nowych i używanych do pojazdów osobowych, dostawczych, rolniczych, ciężarowych i przemysłowych. Posiadamy trzy stanowiska obsługujące samochody osobowe i dostawcze. Zajmujemy się również pojazdami ciężarowymi, rolniczym i przemysłowymi, które obsługujemy na placu przed warsztatem. W 2004 roku otwarty został drugi punkt przy ulicy Piłsudskiego 58A, gdzie poszerzyliśmy zakres usług o mechanikę samochodową, usługi spawania i prostowania felg aluminiowych, nabijanie klimatyzacji, sezonową przechowalnię kół i opon oraz sprzedaż akumulatorów, świec zapłonowych oraz innych drobnych akcesoriów.

Należymy do sieci Premio Opony – Autoserwis, która należący do koncernu Goodyear. Zadebiutowała na rynku w 1996 jako grupa nowocześnie wyposażonych punktów serwisowych, która od samego początku stała się profesjonalnym doradcą w kompleksowej tematyce opon, felg oraz pozostałych elementów jezdnych i serwisu mechanicznego.

Nasi pracownicy to wieloletnia, wykwalifikowana i profesjonalna ekipa, która zapewnia kompleksową obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją wysokiej jakości, dzięki czemu możecie Państwo darzyć nas pełnym zaufaniem.

OPONY
NYSA, ul. Piłsudskiego 56a
tel.77 409 16 33

PREMIO, ul. Piłsudskiego 58a
tel.77 409 16 44

Zapraszamy:

pon. - pt. od 8.00 do 17.00
soboty od 8.00 do 14.00

Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.