Aneta Radziejowska

SexExpo 2018, czyli czym się bawią dorośli w Ameryce

Produkty związane z seksem to w USA przemysł mający się coraz lepiej. Tu: na targach w Nowym Jorku Fot. archiwum Produkty związane z seksem to w USA przemysł mający się coraz lepiej. Tu: na targach w Nowym Jorku
Aneta Radziejowska

W hipsterskiej dzielnicy Williamsburg właśnie skończyło się największe w USA SexExpo 2018. Impreza ogromna, hałaśliwa i nieco chaotyczna. Oprócz firm wystawiających najnowsze produkty ubarwiające życie intymne, można było na miejscu przebadać krew i ciśnienie, wziąć udział w seminariach i pogadankach, skorzystać z porad specjalistów. Były także wróżki i amulety - na wypadek, gdy wszystko inne zawiedzie.

Nowy Jork

- Jestem oszołomiona! Nie spodziewałam się aż takiego tłumu zwiedzających - mówi Amber Mallery, blogerka przedstawiająca się jako „edukator seksualny”. Oprócz rozważań o zmianach w postrzeganiu intymnej sfery życia, na swoim blogu opisuje także wyniki testów różnego typu zabawek. Amber na targi przyjechała, żeby nawiązać kontakty, poznać inne blogerki i ludzi z mediów konwencjonalnych i jak mówi:

Katy, dyrektor PR firmy Adam&Eve, jest z tłoku na Ex-po więcej niż zadowolona. Jej firma ma jedno z największych stoisk, zajmuje się sprzedażą wszystkiego, co, jak mówi „daje ludziom przyjemność i pomaga w relaksie”.

Czytaj więcej:

 • Produkty związane z seksem to w USA przemysł mający się coraz lepiej?
 • Osobnym wątkiem targów były problemy związane ze zdrowiem. Co oferowano?
Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Aneta Radziejowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.