Smaczne, oryginalne tureckie potrawy w Dara Kebab w Rzeszowie

Czytaj dalej
Ula Sobol

Smaczne, oryginalne tureckie potrawy w Dara Kebab w Rzeszowie

Ula Sobol

Dara Kebab oferuje głównie oryginalne tureckie potrawy, a w szczególności wyśmienite kebaby w cienkich ciastach z mięsem drobiowym lub wołowym. Oczywiście serwowany jest też kebab w bułce, frytki z posypką czy dania obiadowe oraz sałatki.

Obecnie Dara Kebab znajduje się już w trzech lokalizacjach w Rzeszowie. Przytulne, oryginalne lokale z jasnym, estetycznym wnętrzem, mają swoich stałych oraz wiernych klientów i to nie tylko wśród mieszkańców Rzeszowa, ale także okolicznych miejscowości. Od rana do późnych godzin wieczornym ustawiają się kolejki zadowolonych gości. I co najważniejsze, gości, którzy chętnie wracają.

Pierwszy lokal powstał w marcu 2010 roku w samym centrum rzeszowskiego Rynku, niedaleko studni. Drugi mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 24, a trzeci został otworzony w listopadzie bieżącego roku. Dara Kebab prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią zjeść kebaba.

– U nas można zjeść głównie kebaby i to najlepszej jakości. Bazujemy na niezmiennej recepturze – mówi Dara Nezir Acil. właściciel lokali. – Nasze kebaby są naprawdę bardzo smaczne i dobre jakościowo, a także znane są już w całej Polsce. Szanujemy swoich klientów i dlatego serwujemy im mięso jak najlepszej jakości. Szacunek do klienta to nasz priorytet i sukces.

Dara Kebab kusi klientów nie tylko smacznymi kebabami, ale także świeżymi sałatkami, wyśmienitymi sosami oraz doskonałym pieczywem.

– Zatrudniamy dużo osób dlatego nasze wyroby przygotowywane są na bieżąco i zawsze ze świeżych produktów – dodaje właściciel Dara Kebab. – Mięso pieczone jest i ścinane przy kliencie.

Nazwa lokalu wzięła się od drugiego imienia właściciela.

– Wszystkich chętnych do poznania naszej kuchni już dziś zapraszamy – mówi właściciel Dara Kebab. – Zapewniamy sympatyczną atmosferę z miłą obsługą.

Aby ułatwić dostęp do swoich dań Dara Kebab realizuje zamówienia na dowóz.

Na każdej zmianie pracuje kilku kierowców, tak aby czas oczekiwania, na złożone zamówienia, był jak najkrótszy.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.