Smakowite inspiracje prosto z „Kuchni polskiej”. Ta książka może być Twoja!

Czytaj dalej
red

Smakowite inspiracje prosto z „Kuchni polskiej”. Ta książka może być Twoja!

red

Szukasz pomysłu na obiad? Twoje dziecko jest wegetarianinem? Nie masz pewności, jak dobrać sztućce i kieliszki na zaplanowane przyjęcie? Ta książka rozwieje Twoje wątpliwości! Teraz możesz ją mieć z "Kurierem Porannym".

Smakowite inspiracje prosto z „Kuchni polskiej”. Ta książka może być Twoja!

Zasady racjonalnego i zdrowego żywienia, sprawdzone przepisy krok po kroku, potrawy na wszystkie okazje, kulinarne triki, stołowy savoir-vivre. To wszystko i wiele innych smakowitych inspiracji znajdziesz na ponad 500 stronach książki „Kuchnia polska. Encyklopedia sztuki kulinarnej”.
To pozycja niezbędna w każdej kuchni!

Ta książka może być Twoja.

Wystarczy, że dołączysz do prenumeratorów cyfrowych Kuriera Porannego i wybierzesz opcję na 90 dni z codziennym e-wydaniem, a książkę dostaniesz w prezencie! Zapłacisz tylko 110 zł zamiast 154,90 zł!

Kurier Poranny Plus to internetowa wersja „Kuriera Porannego", którą możesz czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie.
Kupując prenumeratę cyfrową otrzymasz dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowany o dodatkowe materiały, które przeczytasz i zobaczysz tylko w internetowym wydaniu.

Co jeszcze otrzymasz w pakiecie?

Aby skorzystać z promocji, kliknij w przycisk poniżej:

[CHCĘ OTRZYMAĆ KSIĄŻKĘ Z PRENUMERATĄ CYFROWĄ KURIERA PORANNEGO]

aby dołączyć do prenumeratorów i otrzymać książkę. Po zakupie, będziesz mógł ją odebrać osobiście w siedzibie naszej redakcji przy ul. św. Mikołaja 1, Białystok.

Promocja trwa do 14 kwietnia lub wyczerpania zapasów.

red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.