SMP Poland

Czytaj dalej
.

SMP Poland

.

SMP Poland jest firmą produkcyjną będącą częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Products Inc. z siedzibą w Nowym Yorku. Jest on wiodącym producentem, dystrybutorem i sprzedawcą części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku pierwotnym i wtórnym.

Na polskim rynku firma działa od 2006r. z jedyną lokalizacją w Białymstoku. SMP Poland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji m.in. cewek zapłonowych oraz czujników i włączników do samochodów osobowych, ciężarowych a także sprzętu ciężkiego.

WIĘCEJ O FIRMIE


Spółka zatrudnia obecnie około 700 pracowników, którym zapewnia szkolenie podnoszące kwalifikacje, dofinansowanie do wypoczynku letniego i kart sportowych a także świadczenia świąteczne. Dużą wagę przykłada się w SMP Poland do wspierania pracowników w ich rozwoju zawodowym i awansie wewnętrznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzone są rekrutacje na różne stanowiska takie jak np. Operator, Ustawiacz maszyn, Technik Utrzymania Ruchu. Więcej informacji o firmie oraz aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie: www.smpkariera.pl

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 11-12 października
Białystok, Budynek NOT
Piątek 11.10, 10:00 - 18:00
Sobota 12.10, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.