Marzena Sutryk

Spacer z prezydentem Koszalina po os. Unii Europejskiej

Trasa spaceru rozpoczęła się od ulicy Holenderskiej w rejonie Bistro Qura Fot. Radek Koleśnik Trasa spaceru rozpoczęła się od ulicy Holenderskiej w rejonie Bistro Qura
Marzena Sutryk

Mieszkańcy osiedla Unii Europejskiej spacerowali wczoraj z prezydentem Koszalina Piotrem Jedlińskim, ale nie dla rekreacji. To było spotkanie specjalnie zorganizowane, by mieszkańcy mogli zgłaszać swoje uwagi i wnioski do władz miasta.

Jaka jest lista potrzeb na os. Unii Europejskiej? M. in. brakuje utwardzonych ulic. - Dojazd do posesji przy ul. Austriackiej, Holenderskiej to wciąż droga przez mękę z mnóstwem dziur. Walczymy o ich utwardzenie - mówią mieszkańcy. - Co do ulicy Austriackiej - o położenie płyt betonowych, podobnie jak to zrobiono na Irlandzkiej i Maltańskiej. Co do ul. Holenderskiej, Fińskiej i Francuskiej - oczekujemy budowy finalnych ulic, miasto posiada już od kilku lat ich projekt budowlany.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.