Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Materiał informacyjny

MLEKOVITA, firma o 95-letniej tradycji i ugruntowanej marce nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym, to niekwestionowany lider polskiego mleczarstwa. Jako największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, kształtuje rynek mleczarski w tej części świata. To przedsiębiorstwo ze 100-procentowym kapitałem polskim i niekwestionowany lider branży w kraju oraz lider eksportu sektora mleczarskiego.

Pracując w międzynarodowym środowisku, MLEKOVITA zatrudnia 5 000 najlepszych specjalistów i dba o ich rozwój, m.in. wdrażając najnowsze technologie i inwestując w innowacje. Dzięki temu każdego dnia w 22 zakładach produkcyjnych przetwarzanych jest 8 milionów litrów najlepszego mleka dostarczanego przez 15 000 polskich rolników.

Ponad 1555 mlecznych smakowitości – największy wybór nabiału w Polsce i Europie – znanych jest nie tylko w polskich domach, ale i w 167 krajach świata. Dystrybucja odbywa się dzięki 34 własnym centrom hurtowym, 147 sklepom firmowym Mlekovitka oraz sklepowi internetowemu mlekovitka.pl z szerokim asortymentem.

Więcej o nas dowiesz się ze strony mlekovita.com.pl.

POZNAJ INNYCH WYSTAWCÓW TARGÓW


PODLASKIE TARGI PRACY
Atrium Biała

Białystok
ul. Miłosza 2
24-25 marca 2023
piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.